Forum konsumentów

 • pl
 • Facebook

Aktualności

Artykuły

 • Fashion/ Waste/ Sustainability 28.201.2019

  17-10-2019

  Zapraszamy serdecznie na pierwsze spotkanie pt. Fashion / WASTE / Sustainability, które odbędzie się 28.10.2019 w Elektrowni Powiśle. Zaprezentuajemy wyniki badań konsumenckich na temat mody.

  zobacz więcej
 • Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych 11-13.10.2019

  08-10-2019

  Zapraszamy na nadchodzace wydarzenie BioEXpo Warsaw.  To nowe wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej dedykowane branży ekologicznej. Podczas targów, w jednym miejscu i czasie, spotkają się czołowi wytwórcy i dystrybutorzy, z kupcami, właścicielami sklepów specjalistycznych i hurtowni spożywczych i wielobranżowych, by w dogodnej atmosferze, nawiązywać i rozwijać kontakty handlowe oraz dyskutować o aktualnej kondycji branży i perspektywach jej rozwoju.

  zobacz więcej
 • Informacja prasowa w sprawie wyroku TSUE w sprawie frankowiczów

  03-10-2019

  Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej orzekł, że prawo UE nie stoi na przeszkodzie unieważnieniu umów dotyczących kredytów we frankach szwajcarskich. Orzeczenie to oznacza możliwą zmianę sytuacji Polaków, którzy mają kredyty mieszkaniowe we frankach szwajcarskich oraz porządkuje nieuczciwe zapisy w umowach dotyczące klauzuli przeliczeniowej.

  zobacz więcej
 • Sklepy a ekologiczna żwyność_ badanie Forum Konsumentów

  25-09-2019

  Postanowiliśmy zapytać konsumentów o to z jakimi sklepami ogólnodostępnymi i bez konkretnej specjalizacji w tym zakresie, kojarzy im się żywność ekologiczna.

  zobacz więcej
 • Europejski projekt ,,WeValueFood"

  29-08-2019

  “WeValueFood” ma na celu poprawę zdrowia konsumentów i wsparcie europejskiej gospodarki rolno-spożywczej poprzez poprawę wiedzy przyszłych pokoleń konsumentów i zaangażowanie w tematykę związaną z żywnością.

  zobacz więcej
 • Wiemy co jemy? Polacy o potrzebie informacji.

  24-07-2019

  Z badania zrealizowanego przez Inquiry Market Research we współpracy z ITBC Communication wynika, że dostęp do informacji o produktach spożywczych jest istotny dla większości konsumentów.

  zobacz więcej
 • Już 8 i 9 lipca MAKE THE CHANGE in fashion. Hackathon ethical fashion.

  01-07-2019

  Jesteśmy partnerem wydarzenia. 

  zobacz więcej
 • Reklamacje Polaków- nowe badanie Forum Konsumentów

  01-07-2019

  Konsumenci coraz śmielej składają reklamacje wadliwego produktu lub niesatysfakcjonującej ich usługi. Reklamacje przestają się kojarzyć z trudnym i uciążliwym, formalnym procesem.

  zobacz więcej
 • Debata Make The Change in fashion organizowana przez Sieć Przedsiębiorczych Kobiet. Forum Konsumentów parterem wydarzenia.

  27-06-2019

  Make the Change, czyli jak innowacje społeczne mogą zmienić świat na lepsze.

  zobacz więcej
 • Konsumenci o sztucznej inteligencji (AI)

  17-06-2019

  Sztuczna inteligencja to termin pojawiający się często w mediach, dyskusjach, artykułach, postach. Towarzyszy nam już w mniejszym lub większym stopniu każdego dnia, a rozwój tej dziedziny w przyszłości jest nieunikniony. Zbadaliśmy jaki stosunek to tego pojęcia mają Polscy konsumenci.

  zobacz więcej